iwetax

Bububu bude digitál!

Od listopadu byl náš okres masírován kampaní , že 28.2.2010 se vypíná analog a kdo nebude mít settopbox neno satelit tak mu nepůjde televize. I my jsme nakonec settopbox koupili. Dnes 27.3. settopboxy nejdou naladí se na nich jen 8kanálů němackých, české žádné. Analog pořád funguje. Nikdo se k tomu v tisku nevyjádřil. Nejlíp udělali ti co si koupili satelity. Od čtvrtka večer se na analog nedá koukat , seká se obraz i zvuk a na settopboxu stále žádný český program no hrůza.
Anténu na paneláku máme připravenou. Je to hrůza.

Nejlepší odpověď
quentos

z toho si nic nedělej, nám zase od zavedení onoho „úžasného“ dig. vysílání nefunguje ČT2 a pěkně nád to s…ejří

Další odpovědi
Radovan M

A jaká je otázka ?

Miroslavst

Pokud u vás v okolí není dostupný digitál, ale zatím jen pozemní signál, horko těžko něco naladíš na settopboxu. Takže vydržet do doby, až bude dig. signál dostupný v okolí.

mosoj

Konstatování ( nebo dotaz ) je položeno tak, že se na něj nedá odpovědět. Pouze spekulovat. Jednou ten anologový signal určitě zmizí a pokud jste neplánovali novou TV není to vyhozená investice. DBVT je také pozemní vysílání. Bylo by třeba vědět o jaký vysílač jde. Pokud máte společnou anténu není to již DBVT převedený na analog? Pak by jste settopbox nepotřebovali a je to otázka nastavení společné antény. Říkáte, že se obraz seká – analogový obraz se neseká ( nezastavuje se ). Pak by to byla otázka společného rozvodu. Mám za to , že pokud by jste si nasměrovala svoji anténu správným směrem, že by Vám ten settopbox fungoval. Opravdu se nedá rozumně odpovědět.