kikinka2210

bubáci ve škole ?

ve škole asi straší.ZASÍNÁ A ROZSVICÍ SE SVĚTLO V celé škole a ve sklepě se také svítí.BLIKAJÍ SVĚTLA JEN V NOCI :( ALE ve dne je to dobrý.Čím to je? světlem to není ptaly veškole školníků. čím to je ? jsou tam duchové ?
Doplňuji:
myslíte to s těmi duchy opravdu ? :/ děkuju :D

Nejlepší odpověď
led

Sú dve možnosti:
1 – straší tu žiacik, ktorí sa kedysi dávno nevedel učiť a skončil školskú dochádzku v 1.triede. Skuste sa pozrieť do archívov školy.
2 – technická závada na elektroinštalácii, v noci, keď je zvýšený odber sa iskria kontakty. Skôr než hasičov, zavolajte elektrikárov.

Další odpovědi
Makina

To si piš, že tam jsou důchové…důvod tam nechodit 🙂 pro jistotu!!

Adéla Joon

Asi si zlobila :P Tak tě teď straší měla bys to říct policii at je jde zatknout :P

Sea

A co ty děláš v noci ve škole? Když víš o těch světlech a ve dne to nedělají 🙂
Tak školník si s tím neví rady,jo? 😁 mhhh hmmm. Asi tam straší ten školník a má tam vždy návštěvu 🙂

venkovan

Jsou to skřítkové světelníčci kteří se takto občas projevují. Pokud je to ve škole, tak bych se tím moc nevzrušoval, pokud by to bylo doma, zavolal bych dobrého elektrikáře, protože ten je umí trochu usměrnit, aby svítili když je potřeba a ne když je to baví. Doma protože někdy tak blbnou, že může byt od neustálého rozsvěcení chytnout po takzvané závadě na elektroinstalaci.
Ve škole to není problém – když škola vyhoří, žáci se radují (jen dočasně, než jim najdou náhradní formu výuky).

Drap

Bezesporu spousta duchů, doporučuji školu okamžitě uzavřít

DDarent

RE: myslíte to s těmi duchy opravdu ?
natobysme se mněly my ptát tebe…

Rocker

Jak můžeš vědět,co se děje ve školním sklepě v noci?Jsi snad taky školník?