BSoD – blue screen of death

http://pc.porad­na.net/q/view/891929-blue-screen-of-death

Nejlepší odpověď
bolak

A dělá ti to furt, nebo jen jednou? Já že tohle já mám 6× denně, takže už je to rutina…

Pokavaď ti to dělá po každým spuštění a dál se nedostaneš, tak seš prakticky v háji. Můžeš zkusit zkontrolovat, případně dát vyměnit paměti, jestli nejsou špatný a potažmo nechat naběhnout systémy z externího disku a zkusit tenhle opravit jako vedeljší.

Pokud se ti to stalo jen jednou a po restartu systém normálně najede, tak bych se tím nezabejval. Nějakáchyba v registrech nebo nedorozumění v systémech po čištění počtače. Dáš „start>spustit>chkdsk /f“ a je hotovo.

Další odpovědi
huxa

nekomplikoval bych to, udělal zálohu všeho, co máš na HDD a reinstalnul win. nic na tom neni. jestli ti win nechce naskočit a nemůžeš se tedy k obsahu HDD dostat, hoď si na CD nebo flashku ubuntu a přes něj to skopíruj na nějaké externí zařízení. windowsi jsou strašně poruchové, proto je mám rád :) na linuxu si nikdy tolik neužiješ…