Блaнкa

Brýle a uši

Zdravím .. už nějakou dobu mám brýle na dálku. Po nějakém čase nošení jsem si všimla, že jsou nakřivo. Jdou na levé straně dolů. Tak mě napadlo, že je to asi kvůli tomu, že mám levé ucho nižší. Co s tím mám dělat ? Dá se s tím udělat něco doma, a ne hned letět na opravu těch brýlí ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Oprava těch brýlí bude spočívat v tom ,že je optik vezme do ruky a silou je srovná. Pokud si na to netroufáš, zaběhni k tomu optikovi. Pokud je na rámečcích hodně plastu, je třeba je někdy nahřát.

Další odpovědi
marci1

Doporučuji navštívit optika (spíše soukromníka ). Narovná Vám to ráz, dva a nemusíte se obávat, že se Vám brýle zlomí. Většinou jsou ochotní a udělají Vám to na počkání a zadarmo.

Evasky

Zkuste si je ohnout i trochu na pravé straně. Ale opatrně.