Deli

Brutus – znáte tuto kapelu? Chodíte na její konzerty? Jak se Vám líbí?

Manžel je její skalní fanoušek, dnes vezme karavan a jede… 🙂
Doplňuji:
Díky za Vaše odpovědi.
Na Brutusu jsem s ním už několikrát byla, ale není to tak úplně moje krevní skupina. Hudba ano, Saša Pleska je dokonalej, ale manžel tam má desítky přátel, s kterými si chce popovídat a já si tam pak připadám ztracená, protože své přátele tam nemám a s jeho si nemám co říct. Navíc se většinou rozhodla nepít a řídit – a to si tam s pokročilou hodinou pak připadáte jako mimozemšťan. ☹
Takže ho vypouštím, udělám si večer sama pro sebe a on si to užije po svém. To je taky někdy třeba, ne? 🙂

Nejlepší odpověď
BENYTA

Brutus už funguje strašně dlouho, poznala jsem ho v šestnácti, a to už je víc jak čtvrt století.Prý pochází někde od nás z rakovnicka.Na koncertech je pohoda, měla bys jet s manželem, Deli…

Další odpovědi
casey

Tak jsem si ted poslechl par jejich skladeb, nebot jsem je neznal a musim rict, ze muj salek caje to neni, ale umim si predstavit, ze po par pivech na nejaky zabave bych i radil a s nejakou partou lidi to muze bejt zajimavej zazitek
Ale odsouzeni jsem dalek, pac sam posloucham rap a to taky kde kdo nemusi.

Doplňuji:
Tak jsem si na jejich strankach poslech jejich album a musim rict, ze bych na ten koncert vyrazil taky. Souhlasim s BENYTOU, jed.

iwetax

Brutus u nás občas hrál, jenže koncert stál oproti jiným zábavám dost peněz a tak jsme šly radši do hospody. Chodila jsem jen na rockové zábavy , discotéky mě nebavili , jsem rockerka. Jenže písničky od Brutusu se mi moc nelíbí. Na koncertu jsem z tohoto důvodu nebyla , kdyby měli koncerty do 130kč jako ostatní kapeli , tak bych možná šla (na zábavy jsem chodila hlavně jako studentka ,z našetřeného kapesného)

ten který je

Na Brutus jsem byl někdy před 25 lety.Bylo to na zábavě v Postoloprtech a bral jsem to jako takovou pivní legraci.Poslouchám spíše zahraniční rockové kapely.Jenom si pamatuji že jsem přirovnával hráče od Brutusu který hrál na klávesy a zpíval k Samu Hawkinsovi z Vinnetoua.Byl mu moc podobný.:-D