Gemin

Brusič na kulato.

Co obnáší zaměstnání brusičen na kulato? Je možné se na tuto práci dobře zaučit i když nejsem vyučen v černém řemesle?

Předem děkuji za odpoved'

Nejlepší odpověď
akvidzerp

zaučení samo o sobě na brusce na kulato je možné,ale myslim si že pro tu práci by jsi měl mít nějaké zkušenosti s obráběním.Taky podle toho co by si brousil,kdyby si brousil každý den něco jiné-to by asi bez vyučení nešlo,ale kdyby se dělala na tý brusce pořád stejná práce tak by ses zaučil…to je můj názor