Dža-Dža

Broušení zubů před nasazením rovnátek. Máte s tím někdo zkušenost?

Ahoj, mám mít rovnátka. Sice mám vykřivený jen jeden zub (dvojku nahoře), ale vadí mi to. Zub mě tlačí. Ortodontistka mi ale řekla, že tam zub nemá dost místa, tím pádem bude muset vybrousit mezi některými zuby mezírku. Řekla mi, že to bude trochu vypadat, jako kdybych měla předkus. To mě docela zděsilo :D Máte s tím někdo zkušenost?

Odpovědi
Agneta

Ale proč by tě to mělo zděsit? Já jsem viděla v Brazílii Indiány – a ti měli zuby – a to všechny – zabrušované ručně pilníkem ze stran trochu do špičky, protože to u nich je móda. Řekla bych, že to asi musí bolet, co ty na to?

No jsem zvědavá, jestli to tady jednou bude taky móda – u spodiny společnosti, jako tetování a piercing :DDD

Gothic

Já mám zbroušený špičáky . Takže když se usměju tak vypadám jak upír :3 . Neboj nebolí to ale nech si dát injekci …