Damiana

BRIKETKA10 má stříbro!

Všimli jste si, přátelé?
Srdečně gratuluji k úspěchu Briketko a těším se na tvé další zajímavé otázky a odpovědi.
Jen tak dál. 🙂
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=UU-mQ2y2phE&featu­re=youtube_gda­ta_player

Nejlepší odpověď
Andělé

Také se ráda přidávám ke gratulaci ke stříbru. Jen tak dál,jen tak dál..:-)
Doplňuji:
Hanulko,tj.senzace! Ukázala jsem to dětem,hned to chtějí také. Tos udělala sama? To nemá chybu,úžasné!:-)

Další odpovědi
hanulka11

Já také moc a moc gratuluji

posílám mlsku
http://img.na­dapenny.com/t20/120­59/nadap122620635­230237.jpg

briketka10

moc moc moc Vám všem děkuji za gratulace 😁 Hanulko ani nevíš jaký mi teď děláš chutě mňam..
mám Vás moc ráda..
Doplňuji:
ještě jednou děkuji za obrázky jeden je hezčí než druhý, žabka na kameni, méďa, kytička, mlíčko a dortík-Barbie 🙂

anonym

Briketko, zlato,tak ty už máš stříbro ? Srdečně k němu blahopřeji!

fcoop

Hongera kwa fedha – dhahabu ni kusubiri kuzunguka kona!

Jistě jsi poznala svahilštinu.
Doplňuji:
Zřejmě jsou slova „stříbro“ a „peníze“ synonyma.
Ale smysl je jasný.

Drap

Připojuji se ke gratulaci a přeji mnoho dalších úspěšchů.

iceT

Já taky,já taky,já taky chci pogratulovat,třeba dnes nebudu poslední.Takže…
Posílám srdečné blahopřání a těším se na další otázky.

samicek333

Přidávám se ke gratulaci :)

Sůwa

Gratuluji, dlouho jsi mne tu opuštěnou nenechala. Jen tak dál, ke zlatu musíš dorazit dřív než já.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2059nadap125848663­120237.jpg
Kočičku jsem honem nenašla, tak ti přeje méďa

WeeBear

Že já poslední dobou nic neuhlídám. ☹

Briketko, i Vám přeji zasloužené stříbro! A moc gratuluji! A ne že polevíte, cesta ke zlatu je ještě dlouhá! 🙂

A vůbec, nezapomeňte si napsat o tričko! 😛

johana 56

Srdečná gratulace k zasloužené odměně.

aramah

Gratuluji a ten poslední paleček jsem dala jáááá :))

ten který je

Gratuluji Briketko ke stříbru a tady máš ode mne mlíčko.;-)

http://img.na­dapenny.com/t20/120­59/nadap135356235­210232.jpg

Jikra

No jo, zase asi poslední, ale nevadí a o to upřiměji gratuluji ke krásnému stříbrnému úspěchu. -briketko10– dobrá práce a jen tak dál.

hanny 2

Poslední jsem určitě jááááá,přišla jsem totiž až teď!Briketko o to více gratuluji a přeji úspěšnou cestu ke zlatu!To je kytka pro Tebe –

http://img.na­dapenny.com/t20/120­59/nadap142731534­871232.jpg

A ještě dort – http://img.na­dapenny.com/t20/120­59/nadap143349346­371230.jpg

terry

Také se přidávám, hned, jak jsem dorazila.
Gratuluji. :)

http://img.fler­.cz/products/d2/4/0/40­/416556/1278422283­.jpg

Michal Kole

Gratuluji, ale lepší i pro tvé zdraví bude, když se NAUČÍŠ plavat

tom004

S velkým zpožděním se přidávám ke gratulantům. Zároveň jsem „zachránil“ od strachu >iceT<,určitě dnes nebude poslední. 🙂

Illines

Vydrz a pevne nervy,gratuluji.

VampGirl

Přidávám se ke gratulantům. Blahopřeji! :)

jennysh

Také gratuluji. Doufám,že tu mezi námi zůstanete a získáte si zlato.

anonym

Jak vidno, jen se potvrdila má prognóza u stříbra suwy, že jí čiperná briketka šlape na paty.
Takže velká gratulace a hlavně nezapoměň na to tričko!
P.S. Konečně máš taky to oprávnění, jak ses tak zajímala.
Doplňuji:
Aspoň jednou vkládá gratulační otázku i někdo jiný než pravidelně nejrychlejší briketka. Už se z toho pomalu stával stereotyp! 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/suwicka-je-stribrna-kdo-ji-bude-gratulovat-se-mnou-huraa

anonym

ad briketka, právě v těchto minutách se gratulace pro tebe stává 2. nejpopulárnější otázkou (tedy stříbrná příčka), hnedka po zlatu pro barnajku.
Takže k tuplovanému stříbru, bychom ti měli asi i tuplovaně gratulovat!

briketka10

ad Dr.Axl teď jsem se koukla a jo ?? 🙂

anonym

Hanulko,není to kruté vůči tomu pejskovi? Já bych to před nim nepolknul.:-D

led

Briketka blahoželám.
Ale teraz máme pred cieľovou páskou dve mačičky Suwa a Briketka, povzbudujme obidve.
Do toho!

briketka10

led moc Ti děkuji řekla jsi to vážně hezky 🙂

Damiana

Tedy Hanulko, to je paráda. Ti pumprdíci vyniknou ještě víc, když je tam ta model(ka)! 🙂

annas

Briketko, gratuluji.

briketka10

annas také Ti moc děkuji za gratulaci 🙂

briketka10

fcoop můžete mi to prosím přeložit ??
děkuji 🙂

fcoop

Jasná zpráva = Gratulujeme za peníze – zlato je čeká za rohem!
----To je strojový překlad,kupodivu svahilsky tolik neumím.
-------Původně:„Gratuluji ke stříbru.......“.

briketka10

děkuju 🙂

briketka10

tak a došly mi palečky, budu je muset rozdat až po půlnoci..
myslela jsem, že jich budu mít hned 200 a ono néé ☹
je mi to líto nezlobte se..

anonym

Na palečky se vybodni,rozdávej úsměv! 🙂

briketka10

barbakane to máš pravdu, ale ti co ho doteď ode mne nemají tak si můžou něco myslet, protože nemusí číst příspěvky co ??

anonym

I já se přidávám k řadě gratulantů!!!

briketka10

jami také Vám děkuji za gratulaci 🙂

briketka10

Dr.Axl o tom tričku se tu tak mluvilo já myslela, že to byla jen sranda..
to se píše na e-mail info a pošlou mi nějaký 3XXL že ??

anonym

Jak vidím, plníš svůj slib o doplnění palců po půlnoci. Tak já ti zase na revanš potvrdím, že tričko je regulérní, barva černá, velikosti 3 – stačí si nalistovat četné odpovědi a odkazy, aspoň tě to motivuje také využít vyhledávací lištu.
Já jsem si tehdy tričko vyzvedl osobně na pražské pobočce ASPA na Palmovce, ale ostatním to chodí normálně poštou.

anonym

Ostatním to chodí normálně a Tobě nenormálně!