lenkalenka99

Brigoška pro 13ti letou.

Ahoj, hledám menší brigošku .. Je mi 13 let, a naše rodina je ve finanční krizi, žijeme od výplaty k výplatě .. U nás vydělává jen otec, matka je na mateřské dovolené, jsme čtyři děti nejmešímu budou čtyři měsíce .. tak se chci zeptat jestli o něčem náhodou nevíte? V olomouci, odpoledne .. :)
Jsem velice spolehlivá, umím to i s malýmy dětmi, pejsky mám moc ráda a nebojím se práce v domácnosti … :)

Odpovědi
melanie

ve třinácti nesmíš být zaměstnaná, bylo by to zneužívání práce dětí
Doplňuji:
Ale tady máš něco co bys mohla dělat:Domluv se se sousedy atd. :venči psy, hrabej listí, mohla bys někomu staršímu uklízet nebo nosit nákup, sekat trávu.....

MyNigga

Až od 15-ti ;)

ivzez

První brugádu seženeš až po skončení ZŠ,
dokud ti nebude 15 a dokud neukončíš
povinnou školní docházku, nesmí tě nikdo zaměstnat.

Do té doby jen výpomoc u sousedů, sběr apod.

Nebo bys mohla víc pomáhat doma a tatínek nebo maminka
by si mohl/a něco najít jenom na pár hodin týdně.

lenkalenka99

Ano tohle všechno vím, a já ven nechodím a se sousedy se nestýkám .. jsem spíše doma nebo za zábavou jezdím pryč .. !
A můžete mi poradit jak si maminka muže neco najit se čtyřměsíčním dítětem? O.o A tatínek pracuje jen vždy donese domů o něco mín penez .. Kapiš to?

  • _- -_-