MadAnnie

Brigády v životopise.

Jak je to s brigádami v životopise? Můžu tam uvést také brigády, které byly na černo nebo to není vhodné? Děkuji za odpověď, jsem student a potřebuji do toho životopisu něco napsat, ale pokud by to byly jen oficiální brigády, tak tam nemám bohužel nic…

Nejlepší odpověď
Drap

Brigády se větinou neuvadí, ve vyjímečných případech kdy má brigáda význam pro následující zaměstnání, tak lze dlouhodobou brigádu napsat

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud brigáda JE V OBORU tak by ti to mohlo pomoct při výběrovém řízení. Zvlášť když byla „delší“.

Ocarina

Jestli je to načerno, nebo není… to je úplně jedno. Řídila bych se tím, že něco uvést můžeš, ale asi podle uvážení.

Lepší kratší životopis na 1 A4 s tím, co umíš, než hromada zbytečných zmínek na několika stránkách, o tom, že jsi v létě prodávala ve stánku zmrzlinu. 😉

Zdroj: www.vyber-povolani.cz

hanulka11

já bych brigády do životopisu nedávala…pokud jsi teprve student tak nemůžeš mít nijak dlouhý životopis …spíš napiš o co se zajímáš a jaké máš cíle …