Dan007

Jsou v Táboře a okolí brigády pro osoby od 14 let věku? Budu vděčný za každou odpověď.

Jméno nebo kontakt, místo brigády. Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Do 15 let věku (a ukončené školní docházky) tě podle zákona nikdo nesmí zaměstnat…
Omílá se to tu každou chvíli – naposledy v otázce těsně ´před´ touto tvou…!!!

Další odpovědi
Lamalam

Pracovat můžeš až od 15 let.

Drap

Ani v okolí Tábora ani nikde jinde v naší republice to legálně nejde. Samozřejmě až na několik málo vyjímek, které umožňuje zákon.

anonym

Od 14 let nenajdeš žádnou brigádu, člověk, který by ti ji poskytl, by mohl být trestně stíhaný! Zkus to doma, u babičky, u sousedů, třeba na zahradě.