Lorelai

Brigády na doma

Hledám na prázdniny nějakou brigádu, ale nejsme moc komunikativní a společenská, tím pádem moc nechci pracovat někde, kde se musí hodně mluvit s lidmi. Dozvěděla jsem se, že existují i brigády na doma, např. jsem našla dávání letáků do obálek, ale přišel mi podezřelý příliš vysoký plat.
Víte o nějaké brigádě na doma? Oblast Praha. A google už jsem zkoušela

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěř na brigády a práce na doma, zvláště ne přes internet. Většinou jsou to podvody. Pokus se zeptat spíše někde v okolí, známých a podobně. Práce i brigád je celkově málo a obtížně se cokoli shání.

Další odpovědi
mujsoubor.cz

No práce i brigády na doma jsou reálné, ale hlavně v IT. Takže pokud umíš programovat nebo jsi grafik, tak není problém. Slušně se dá také přivydělat také překlady nebo psaním textů na webové stránky. Nabídku na psaní můžeš najít třeba na webtrhu. Případně mrkni na tenhle článek: http://flek.cz/clan­ky/hledam-praci/seriozni-prace-z-domova-existuje-ale-ne-pro-kazdeho