smiley123

Brigáda ve školním roce

Potřebovala bych si sehnat brigádu na školní rok tak na jedno, dvě odpoledne v týdnu… Je to vůbec možné, když všude slýchám, jak je nedostatek práce?? Dodávám, že mi v říjnu bude 18, takže by snad šance být mohla. Nemáte s tím nějaké zkušenosti?? Kde bych se třeba mohla ptát??

Odpovědi
Alesh

Nejlépe po firmách. 🙂 Asi bych zkusil oslovit je na přímo, čili zastavit se přímo v ní. Šlo by zkusit i maily, sice jich oslovíš hodně a snadno, ale efekt to mít asi moc nebude. Jinak se zkus poptat po známých, jestli o něčem nevědí nebo aby se oni poptali tak, kde dělají. Zkrátka drž se hesla: „líná huba, holé neštěstí“.