Jivinho

Brigáda v zahraničí

Potřeboval bych na příští prázdniny sehnat na celé 2 měsíce brigádu v zahraničí – Anglie, USA, Norsko .. Od 17 let za rozumné peníze. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Bohužel žádný zaměstnavatel ti nedá a ani nemůže dát podepsat pracovní smlouvu. Nejsi plnoletý pro vykonání této činnosti. A ani nemůžeš hmotně zodpovídat za svěřené věci, případně peníze. Pokud hledáš opravdu práci v zahraničí, doporučuji rok a půl se věnovat jazykům a za ty dvě léta vyrazit do vybraných zemí.

Další odpovědi
jamajky

zkus se podívat na studentagency.cz, nejsem si jistá věkovou hranicí…

Fridolinek

Od 17 let byly povoleny pouze au-pair pobyty, bohužel tyto letní pobyty jsou vesměs na 3 měsíce. Zkusila bych studentagency nebo jinou velkou au-pair agenturu, která často nabízí i programy workcamp nebo work and travel atd. Věk 17 let je nicméně v tomto ohledu nešťastný, od osmnácti budeš mít vyšší šanci. I tak, přeju hodně štěstí.

alenka901

student angency