Gifos

Brigáda – urad práce

Dobrý den,
eviduje urad prace brigady v kraji? Popr co potrebuji k registraci?
Doplňuji:
Potrebuji brigadu pro 16 kluka, najdu neco na UP? jeste nepracoval

Odpovědi
Drap

Určitě na ÚP nic nenajdeš. Snad jedině na inzerátech co bývají na některých ÚP vyvěšeny. Ale moc šancí tam taky nebývá.
Brigádu nejlépe sehnat přes známé, popřípadě se ptát v okolí.

anonym

Proč se obracet na pomocníka, když můžeš přímo na kováře. Pokud jsi zaměstnavatel dej to na ÚP za jakých podmínek je brigáda. Na tom samém odkazu najdeš i pro zaměsnavatele
Pokud jsi občan, tak do 3 dnů od ukončení .prac. poměru se přihlásit. Není povinnost, ale zdr. poj. si hradíš sám. K registraci je třeba občanka, zápočťák (možnost i jiný doklad o ukončení prac. poměru), formulář k registraci, který najdeš na netu http://portal­.mpsv.cz/forms a k podpoře.
Doplňuji:
Úřady práce jich příliš nenabízejí,více nabídek najdete u agentur práce či v inzerátech na specializovaných webech, job.cz, prace.cz, jobs.cz. Stačí zadat ve vyhledávači, má to výhodu, že si najdete brigádu podle svých možností a schopností (dojíždění, znalosti, odbornost …)

klob1

No většinou se najdou tam dost podvodné zaměstnání a brigády,vlastní zkušenost!Mají to domluvené společně a dobře jim to funguje.Pokud by byl od někud z Rychnovska n.Kněžnou,HK,Ústí n.Orl. Pardubice, Náchod, Tak by se dala najít solidnější brigáda.Někomu už jsme posílali kontakt tady kam se obrátit přímo.