runlan

Brigáda roznos letáků Liberec

Snažím se už nějakou dobu najít brigádu na roznášení letáků a nikde nic. Nevíte o něčem? Nebo kde bych se mohla ještě optat?Děkuji za odpověd

Odpovědi
Michal Kole

On to není takový „med“ jak to vypadá.

Dostaneš velký rajon, každýmu to musíš dát do schránky (existují i kontroloři co chodí kontrolovat, zda je to skutečně ve schránce a ne na schodě do domu).

Do některých paneláků se musíš dozvonit a když řekneš že neseš letáky tak schytáš pár vulgarismů.

A výdělek nic moc. A když si pomyslíš, že někteří to rovnou hodí do popelnice nebo mají na schránce cedulku „nevhazovat reklamní letáky“ tak tě to přestává bavit.

Michálek1245

Dobrý den, doporučuji sledovat nabídky práce Liberec na webu https://cz.jo­bimi.com/prace/li­berec/ Najdete tam jak hlavní pracovní poměr, tak i dohodu o provedení práce, tedy klasickou brigádu. A hlavně se to pravidelně obnovuje, takže ty nabídky jsou většinou aktuální a nevoláte pak někam, kdo o vás už nemá zájem. 😉 Schválně tam mrkněte, věřím, že práci najdete! :)