DIH

Brigáda pro dítě

Myslíte že je dobrý aby dítě mělo v 15–16 letech brigádu.? Co mu to dá a tak.?

Nejlepší odpověď
M.

Začne si už vydělávat svými silami a bude si těch peněz víc vážit, než když mu je někdo hodí pod nos.

Další odpovědi
Bedy

Ano, proč ne. Dítě pak pozná cenu peněz, naučí se lépe hospodařit 🙂

marci1

Samozřejmě, že je dobré, aby mělo brigádu. Vydělá si „svoje“ peníze, zjistí, že nic není zadarmo a ještě mu to pomůže získat určité pracovní dovednosti.Vřele doporučuji. Také jsem měla brigády od 15 let. 🙂

Orange

Pokud chce, proč ne. Nenutil bych ho do toho. Že pozná cenu peněz? No asi jak kdo, určitě to není pravidlem. Co se týče získání pracovních dovedností, tak moc nesouhlasím. Na brigádách se z 80 % dělá taková práce, že to člověku prostě nic nedá a osobně bych radši čas strávil třeba čtením nebo učením se něčeho.

zvedavaholka

třeba samostatnost, naučí se hospodařit s penězy a taky si jich bude víc vážit ;)