Vladislav97

Brigáda o 15 let

Dobrý den,vím, že je složitější najít brigádu v takovém věku, ale stejně…nevíte o nějaké nabídce vhodné pro děti od 15 let? Je to pro mě velice nutné. Předem moc děkuji za pomoc – budu velice vděčný!!
Doplňuji:
Mimochodem se jedná o Prahu.

Odpovědi
Fyzik

Fastfoody jsou dost žádanou prací. Sice tam jsou poměrně nízké výplaty, ale je to jednoduchá práce.

Anka1597

Zkus se podívat na www.fajn-brigady.cz
Můžeš si tam nastavit, oblast, ve které chceš pracovat, jakou práci chceš dělat, apod.
Jak psal Fyzik fastfoody jsoou nejčastější, ale to by chtělo si brigádu zařizovat tak v červnu, aby si to měl na prázdniny, protože si:

  1. cca tři týdny vyběháváš papíry, kvůli potravinám a od doktorů
  2. tam v tuto dobu už nikoho moc neberou, protože mají dost zájemců

Hodně štěstí při hledání. 🙂