redhead

Brigáda na Maltě

Ahoj, na léto vyrážím za přítelem na Maltu a ráda bych si tam našla brigádu. Ještě jsem na žádné brigádě upřímně nebyla, je mi 18 let. Za týden mě čeká taková jedna krátká. Je to výpomoc v kuchyni. Btw. Nemá cenu mi sem psát nějaké hlídání dětí :) Takže nějaké návrhy nebo zkušenosti?

Odpovědi
Illines

Rozumet reci,byt vtipna a pohotova,prichazet s napadama a byt vetsinou svezi a sdilna.Je toho moc co cizina vyzaduje,ale pokud budes bystra,zjistis ,ze az tal potom to neni problem.zacatek je tezky.