RickTWD

Brigáda bez fyzické námahy?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli nevíte o nějakých profesích, které můžu jako student vykonávat formou brigády (např. Zmrzlinář). Ze zdravotních důvodů nemohu vykonávat práce fyzicky náročné, tudíž běžně brigády, jako je např. Skladník, mi vypadávají.

Předem všem děkuji za odpověď!

Odpovědi
anonym

Ve firmách někdy berou brigádníky do administrativy. Často jde jen o blbý skenování desítek a stovek kilo dokumentů.

Lgee

Těžko. Nikdo nebude platit za to že budeš někde stát, přijde mi že si to představuješ jako hurvajs válku.

mosoj

A chodit můžeš. Můžeš roznášet letáky.

Rokio

Telefonní operátor, vyplňovatel dotazníků a práce na pokladně.

Drap

Ano vím

Zvidatel

Nějaká výpomoc, něco v kanceláři, něco jako asistent sektretářky.
Musíš holt hledat pokud něco chceš. I osobně někam zajít – do firem – a přeptat se.