Mika47

Brigáda…

Ahoj hledam brigadu v Brne a okoli… Je mi 14 ale za 3 mesice mi bude 15. Mam drobnou postavu (takze roznaseni letaku nepripada v uvahu) a jsem spolehliva… Nejlepsi by bylo treba hlidani deti, venceni psu, uklizeni, nejruznejsi „prace“ napr. s obalkami nebo papirovani, razitkovani… Predem dekuji za odpovedi a preji hezky den :))

Nejlepší odpověď
Drap

Moc tě asi nepotěšíme. Je problém zaměstnávat někoho mladšího než 18. Práce je celkem málo a brigády se obtížně shání. Jedině se ptát u známých a tak podobně na nějakou výpomoc v domácnosti.
Přeji ti ať máš hodně štěstí!

Další odpovědi
k.l.e.a.r.

V 15 můžeš tak leda přes známe někde prodávat zmrzlinu nebo sekat trávu nebo třeba za sousedy ..jestli bydlíš v paneláku uklidit když budou mít služby:D