ClaudinQaXxX

Břichomluvectví.

Jak to funguje? může to přinést nějaké zdravotní problémy? Umí to někdo z Vás? má to nějaké výhody? chtěla bych se to naučit,ale nevím, jestli to jde každému. díky :)

Odpovědi
hanulka11

Nevím jestli to v reálném životě vůbec funguje – mělo by se jednat o vyjadřování bez hlasového projevu.

Třeba tu mezi námi nějaký břichomluvec je?????

MacChill

Není to žádná věda, jde prostě o mluvení s jen nepatrně otevřenou pusou, zbytek je trénink trénink trénink