Michal Kole

Brečely vaše děti nebo brečí či jste brečely, když je posíláte nebo posílali rodiče na tábor, protože budou muset plavat

Odpovědi
Drap

Nikdy nebrečeli, vždy se těšili. Tábor si většinou domlouvali sami.

Rocker

Nebreččel,moc se těšil.Na koupání především.

anonym

Tak to je další ze zbytečných otázek, neboť děti mít nebudeš. Popřeji hodně štěstí v PL v Dobřanech, až 1.11.2012 přijdeš o neprávem přidělený invalidní důchod.

huxa

pokaždé :'(((

RyuzakiKate

Tábory jsem neměla ráda, převážně jsem na nich trpěla. Holky mě šikanovaly, stýskalo se mi po domově. Co se týče toho plavání, tak jsem se bála, jestli mi někdo neskočí na hlavu, proto jsem pro svou bezpečnost častěji zůstávala na dece.