Bratrstvo kočičí pracky,nebo Rychlé šípy?

Zítra je Stávka. Ten Velký Předěl. Pak už bude všecičko fajn.
Arogantní vláda cukne,všichni dostaneme přidáno,paráda.
Jsou odboroví šéfové dušínovití,nebo spíše bidlovití?

Nejlepší odpověď
ten který je

Jsou to mažnákovci.:-)

Další odpovědi
anonym

Timur a jeho parta,kdo je vlastně Timurem?

fofbal

Bidlovití. Nechte je půl roku řídit ekonomiku a uvidíte kam si budete chodit příští rok pro výpaltu.

anonym

Ten Timur – starý vtípek – Jde babička lesem,náhle se přiřítí parta mladíků,povalí ji na zem,stáhnou jí kalhotky a utečou.
Do druhého dne to babča rozdýchala,jde zase do lesa,náhle se přiřítí parta mladíků,povalí ji na zem,natáhnou jí kaťata a utečou.
Konsternovaná babička si užasle prohlíží kalhotky a vidí-------malý lístek,je na něm
něco napsáno.Čte:„Včera špinavé,dneska čisté.
Timur a jeho parta.“

anonym

Ani ja ho neznam.

anonym

Tak ten jsem neznala!