Damiana

Brání vám rodina v úspěchu?

Jistě znáte situaci, kdy jde tzv. o všechno, ačkoli…
Soutěž, veřejné vystoupení, proslov, závod… A v publiku sedí vaše famílie. Jste typ, který potřebuje podporu svých nejbližších a pomáhá mu to, nebo vás naopak jejich přítomnost vystresuje a odrazí se to na vašem výkonu negativně – ale pozor, někdy naopak i pozitivně.
Co vaše kroky – v rámci přítomnosti osob blízkých, při jakékoli prezentaci – stimuluje?
Díky za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

V takových situacích nevnímám rodinu, soustředím se na daný výkon. Je mi to vlastně jedno, jestli tam rodina je či nikoli.

Další odpovědi
terry

Ne. Ale má původní rodina ( mamka ) mě podceňují a ve své podstatě svými řečmi srážejí dolů.
A, co mě překvapilo, mám kamarádku, která se svého manžela zeptala, jestli by mu vadilo, kdyby měla úspěch ve svém podnikání a on na to, že ano. To mi přišlo jako omezování. Jako, že manžel ji chce vlastnit a ovládat. Neb ona zatím nemá vlastní stabilní příjem a manželovi si musí říkat o peníze.

Illines

Ne, rada vse delam sama na vlastni pest,pokud prohraji tak pak se jich zeptam kde jsem udelala chybu?Pokud vyhraji tak jejich prekvapeni nema udivu.Oboje je pro mne duvod rozbehnout debatu.

Anka1597

Myslím si, že má rodina (kromě mamky a taťky) mě podporuje jen v tom, co se jim líbí, i když mě stále přesvědčují o opaku. A je pro ně kolikrát velkým překvapením, když se mi něco povede na výbornou. 🙂

briketka10

všechno si vždy dělám po svém, ale jsem ráda, že mě přátelé podporují třeba z domova a drží mi pěsti, když jsou u „věci“ tak mě to znejistí a mám trému to ze sebe nevydám to co chci..
většinou vše dopadlo výtečně a to je paráda :DD