Avatar uživatele
Damiana

Brání vám rodina v úspěchu?

Jistě znáte situaci, kdy jde tzv. o všechno, ačkoli…
Soutěž, veřejné vystoupení, proslov, závod… A v publiku sedí vaše famílie. Jste typ, který potřebuje podporu svých nejbližších a pomáhá mu to, nebo vás naopak jejich přítomnost vystresuje a odrazí se to na vašem výkonu negativně – ale pozor, někdy naopak i pozitivně.
Co vaše kroky – v rámci přítomnosti osob blízkých, při jakékoli prezentaci – stimuluje?
Díky za odpovědi. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? terry, kapka, briketka10, Illines před 4367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V takových situacích nevnímám rodinu, soustředím se na daný výkon. Je mi to vlastně jedno, jestli tam rodina je či nikoli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Ne. Ale má původní rodina ( mamka ) mě podceňují a ve své podstatě svými řečmi srážejí dolů.
A, co mě překvapilo, mám kamarádku, která se svého manžela zeptala, jestli by mu vadilo, kdyby měla úspěch ve svém podnikání a on na to, že ano. To mi přišlo jako omezování. Jako, že manžel ji chce vlastnit a ovládat. Neb ona zatím nemá vlastní stabilní příjem a manželovi si musí říkat o peníze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Ne, rada vse delam sama na vlastni pest,pokud prohraji tak pak se jich zeptam kde jsem udelala chybu?Pokud vyhraji tak jejich prekvapeni nema udivu.Oboje je pro mne duvod rozbehnout debatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Myslím si, že má rodina (kromě mamky a taťky) mě podporuje jen v tom, co se jim líbí, i když mě stále přesvědčují o opaku. A je pro ně kolikrát velkým překvapením, když se mi něco povede na výbornou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

všechno si vždy dělám po svém, ale jsem ráda, že mě přátelé podporují třeba z domova a drží mi pěsti, když jsou u „věci“ tak mě to znejistí a mám trému to ze sebe nevydám to co chci..
většinou vše dopadlo výtečně a to je paráda :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek