cizrna

Brali byste za nevěru, kdyby měl váš partner/ka poměr s humanoidním robotem s vlastním vědomím a inteligencí?

Jedná se možná spíš o filosofickou otázku, ale zajímají mě vaše názory.

Nejlepší odpověď
annas

Nešťastné kdyby … co by bylo, kdyby … kdyby jsou chyby. I když jde o otázku etickou či hodnotovou.

Protože nejde o současnost, jsou to jen úvahy … Co bude, až tady nebudu, se nedovím …

Stejně jako Čapek varoval před roboty, protože nemají cit, že přinesou zkázu lidstva, stejně tak tito humanoidní roboti by nebyli lidmi v tom pravém slova smyslu – určitě by j postrádali lidské hodnoty – třeba morálku, i když ta upadá i mezi lidmi.

Takže sex s nimi bych považovala nejen za nevěru, ale za sex neetický či zvrácený. Sodoma, Gomora!!!

Ne každý pokrok znamená cestu vpřed.

Další odpovědi
gecco

Ano, jisteze bych takove chovani za neveru povazoval…!!

To jen u pouzivani erotickych pomucek (typu vibratoru ci venusinych kulicek) nemam dosud jasno, zda jde o sodomii ci samohanu…

arachis

S vlastním vědomím? Hm asi ano,jako nevěru.Ale kdyby to bylo jako ve Startreku v holografické místnosti,tak ne.To bych tam chodila i já :D

lexx

za 100 let možná…dneska leda sodomie…

Agneta

Ne – už dnes mají někteří poměr s jejich fetišem (Porsche, Lamborgini, Ferrari):DDD