Miroslavst

Brali byste toto oblečení?

Nemuselo by být špatné. Do kabelky pár sprejů a když někam půjdete, odskočíte si, přitom se přestříkáte a jste zase noví. :D
Co na to říkáte? Snad nebude tak drahé.
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2120­53-obleceni-ve-spreji-uz-neni-sci-fi-navic-se-da-prat.html

Nejlepší odpověď
vecernice

Nikdy jsem nemusela mít všechno,tak proč tohle.Není to můj vkus.

Další odpovědi
anonym

Že by mě už takhle pustili do Národního divadla?

aramah

Píšou že to studí tak odpověď je ne.

Adéla Joon

No ja jo určo by mi ktomu slušely ty moje tetovani myslíte že by šli vidět přes ten sprej ??? Jinak ve sprejování mám praxi :D