bolak

Brali byste to jako podraz, kdybych vám smazal vaši opalcovanou a onominovanou odpověď…

…přestože by byla od základu špatná?

Nejlepší odpověď
www

Ne, byl bych ti ještě vděčný žes mi otevřel oči

Pokud by byla špatná, klidně to udělej.
Jenže asi bych byl rychlejší, už se mně to párkrát stalo. Pořádně jsem otázku nepřečetl pořádně (ono je zde taky občas velmi těžké pochopit co chce vlastně ten tázající vědět) a blbost byla na světě 😁.

Další odpovědi
anonym

Bylo by mi to vejfuk

Všechny možnosti bych volila…:D

anonym

Bylo by mi to vejfuk

Doplňuji:
Něco takového mě nerozhodí, tak mi klidně můžeš smazat všechny moje odpovědi. 🙂

briketka10

Bylo by mi to vejfuk

když ňákej debil vymazal fcoopovu gratulaci, je mi všecko vejfuk !!

iceT

Koupil bych si woodoo panenku, sehnal někde tvoje vlasy a bodal bych do ní pro útěchu duše špendlíky

HAHAHA......

anonym

Bylo by mi to vejfuk

Jako oddůvodněné smazání admini vyhodnocuje výhradně závadnost či nezávadnost. Čili subjektivně špatnou, ale nezávadnou by vrátili.
Obzvláště v zábavě, kde je zřetelně širší benevolence.
Doplňuji:
P.S. Soudní uživatelé nepíší vědomě chybné odpovědi a kecálkům je to jedno, protože plodí houfně tolik nesmyslů, že by to ani nezaregistrovali.

Michal Kole

Jo, ty hajzle

Doplňuji:
To je zničení lidské práce.

Jak by ti bylo, kdy jsi si vypal vlastručně na zahradě 50m bazén a někdo by přijel s buldozerem a zahrabal by ti ho.

anonym

Koupil bych si woodoo panenku, sehnal někde tvoje vlasy a bodal bych do ní pro útěchu duše špendlíky

muhamed

Jo, ty hajzle

bolak

Vlk z lesa: tak jo, a začnu třeba s touhle…a ještě ti dám před tím na just palec, abys byla echt nasraná ;)

anonym

Mě nenaštve vážně nic a Ty bolaku už vůbec ne – spíše naopak mě způsobuješ ještě více dobrou náladu.

bolak

tak za to se hluboce omlouvám, to sem opravdu neměl v úmyslu

anonym

Horší by bylo, kdyby si se snažil mi úmyslně dobrou náladu kazit. Pro mě jsi tady vedle dalších jeden z nejlepších člověků.

anonym

Bolaku, bolaku, tak si myslím, že ani s tím nepochodíš. Tvrdím od prvopočátku, že palcování je tu jenom pro zlost, ale majitel v tom zřejmě naopak vidí nějakou motivaci. Spousta lidí body zase až natolik neprožívá.
Běžně se mi tu otázky a odpovědi mažou, a to bych se z toho měla zbláznit? Ani mne nenapadne. Občas to zamrzí, když jde opravdu o odpověď, se kterou jsem si vyhrála a hledala podklady, aby to tazateli pomohlo. Když to ale někomu vadí, přece si jeho zdravotní stav nevezmu na svědomí. Svrbí ho palec? Tak ať maže. Možná mu začíná gangréna a budou mu ho muset časem amputovat.