Avatar uživatele
bolak

Brali byste to jako podraz, kdybych vám smazal vaši opalcovanou a onominovanou odpověď…

…přestože by byla od základu špatná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, briketka10, anonym před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ne, byl bych ti ještě vděčný žes mi otevřel oči

Pokud by byla špatná, klidně to udělej.
Jenže asi bych byl rychlejší, už se mně to párkrát stalo. Pořádně jsem otázku nepřečetl pořádně (ono je zde taky občas velmi těžké pochopit co chce vlastně ten tázající vědět) a blbost byla na světě 😁.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bylo by mi to vejfuk

Všechny možnosti bych volila…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bylo by mi to vejfuk

Doplňuji:
Něco takového mě nerozhodí, tak mi klidně můžeš smazat všechny moje odpovědi. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Bylo by mi to vejfuk

když ňákej debil vymazal fcoopovu gratulaci, je mi všecko vejfuk !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Koupil bych si woodoo panenku, sehnal někde tvoje vlasy a bodal bych do ní pro útěchu duše špendlíky

HAHAHA......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bylo by mi to vejfuk

Jako oddůvodněné smazání admini vyhodnocuje výhradně závadnost či nezávadnost. Čili subjektivně špatnou, ale nezávadnou by vrátili.
Obzvláště v zábavě, kde je zřetelně širší benevolence.
Doplňuji:
P.S. Soudní uživatelé nepíší vědomě chybné odpovědi a kecálkům je to jedno, protože plodí houfně tolik nesmyslů, že by to ani nezaregistrovali.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jo, ty hajzle

Doplňuji:
To je zničení lidské práce.

Jak by ti bylo, kdy jsi si vypal vlastručně na zahradě 50m bazén a někdo by přijel s buldozerem a zahrabal by ti ho.

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Koupil bych si woodoo panenku, sehnal někde tvoje vlasy a bodal bych do ní pro útěchu duše špendlíky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

Jo, ty hajzle

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Vlk z lesa: tak jo, a začnu třeba s touhle…a ještě ti dám před tím na just palec, abys byla echt nasraná ;)

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mě nenaštve vážně nic a Ty bolaku už vůbec ne – spíše naopak mě způsobuješ ještě více dobrou náladu.

před 4316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak za to se hluboce omlouvám, to sem opravdu neměl v úmyslu

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Horší by bylo, kdyby si se snažil mi úmyslně dobrou náladu kazit. Pro mě jsi tady vedle dalších jeden z nejlepších člověků.

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bolaku, bolaku, tak si myslím, že ani s tím nepochodíš. Tvrdím od prvopočátku, že palcování je tu jenom pro zlost, ale majitel v tom zřejmě naopak vidí nějakou motivaci. Spousta lidí body zase až natolik neprožívá.
Běžně se mi tu otázky a odpovědi mažou, a to bych se z toho měla zbláznit? Ani mne nenapadne. Občas to zamrzí, když jde opravdu o odpověď, se kterou jsem si vyhrála a hledala podklady, aby to tazateli pomohlo. Když to ale někomu vadí, přece si jeho zdravotní stav nevezmu na svědomí. Svrbí ho palec? Tak ať maže. Možná mu začíná gangréna a budou mu ho muset časem amputovat.

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek