Zvědavý

Bral někdo někdy z vás tablety či co pro „růst svalů“ o kterém může opravdu řict že funguje ??

Doplňuji:
ok – dík za rady a tipy

Odpovědi
NikkiHeat

Nebral, protože mám všech pět pohromadě a uvědomuju si rizika s tím spojená.

Questman

Dnešní věda ještě asi nezvládne takové zákroky bez zdravotních rizik a následků :/
Ale neboj, myslím, že tak do 20ti let nejdéle se dočkáme pěstování svalů v laboratořích a pak bude po posilovnách šlus :)

Drap

Takový se nikdo nenajde. Je všeobecně známo, že podobné přípravky nefungují. U těch několika málo jedinců, co tvrdí že se problém po užívání tablet zlepšil, by nastalo zlepšení i bez užívání preparatu.

arygnoc

vyhýbam sa akýmkoľvek tabletkám.
mám proste obavu, že raz, keď to budem potrebovať, nezaberú (najmä antibiotiká).

jedinou výnimkou je brufen.
univerzálny liek.

no, skoro univerzálny.