rosinka

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě?

Zažili jste někdy, že je to pravdivé rčení?
Doplňuji:
Mně se právě někdy zdá,že je pravdivá jen ta první půlka 😉

Nejlepší odpověď
Andělé

Také už jsem si kolikrát říkala,kdy dojde na toho,kdo mi ublížil.Ale mlýny opravdu melou jistě…i když nejsme svědkem toho,že by na dotyčného došlo,tak tj.nejspíš tím,že na něj dojde,až v ten pravý čas.Až tehdá,kdy se naskytne taková situace,která ho potrestá v tu dobu,kdy je to pro něj nejvhodnější a to i s úroky. Aby ho to pořádně vytrestalo a nakoplo…Nebo na něj už došlo,jen to nevíme,nejsme v jeho kůži,netušíme,jak se cítí.
Dnes už se tím nezabývám,nechávám to na „toho nahoře“,ten ví přesně,kdy má udeřit a „své ovečky“ vyškolit…:-)

Další odpovědi
aramah

Ano, ale někdy opravdu melou moooooooooooc pomalu.

www

Nezažil, ale možná jen proto, že jsem to nesledoval. V podstatě se na to nespoléhám, ani moc nevěřím.
Pokud ale na ně budu čekat, vždy se čehosi dočkám. 😁

Zdroj: Zkušenost

MA-SU-KA

Nemelou, musely by totiž nějaké být… nic takového není. Jen se to tak lidem říká, aby se uklidnili a neuchylovali se k násilí a fyzickým útokům. Je to blud a kec.

hanulka11

ano je to rčení pravdivé a mám ráda toto rčení ..má stejný význam-

Na každé prase se vaří voda, někdy dříve někdy později.