Hofmik

Boule na noze, jak se jí zbavím?

Zdravím, mám na noze bouli a boule je asi vysoká 4–8mm ± a okolo boule je 3–3,5 cm červený kruho-čtverec a když zmáčknu cokoliv v kruhu tak to je docela dost bolestivé. Prosím poraďte mi, co je to nebo popř. jak se toho zbavím. Díky Tomáš H.(klíště sem neměl,ani o žádných bodnutí hmyzem nevím, ale nemusel sem to jenom zaznamenat)

Nejlepší odpověď
zjentek

nejsem doktor, ale namaž to tea tree olejem a počkej, co bude ..takovejch boulí jsem měl za život x a fakt zabírá ten olej ..horší, kdybys měl bouli mezi nohama, tam tápu :o