Lutagame

Boty v obchodě a u „Vietnamců“

zajímalo by mě když koupíte boty třeba nike v kameném obchodě za 2000 kc jaktože u „Vietnamců“ jsou jen za 400 ? jsou to padělky , nebo naopak jsou boty v kamených obchodech předražene ?

Nejlepší odpověď

Výrobní cena těch za 2000 je o malinko vyšší než těch za 400, protože u těch dražších byl použit jen kvalitnější materiál. Jinak to vyrábí i ve stejné fabrice. :)

Další odpovědi
Bedy

Je to tak trochu obojí. Vietnamci to padělají a značkové obchody to nejprve nadsazují a jdou postupně s cenou dolů.
Doplňuji:
To je pravda, přecejen ty opravdu značkové jsou dělány z lepších materiálů a hlavně trochu dýchají, takže nejsou pak problémy s plísněmi a dalšími nemoci nohou. Taky jsou lépe koncipovány pro nohu Evropana – tolik netlačí a nejsou příčinou plochých nohou