mily

Boty gladiatory – prodávají se i u Vietnamců?

Shaním boty gladiatory (glady),ale všude mají minimalně za 2000kč.Nevíte, jestli se prodávájí i u vietnamců?

Nejlepší odpověď
vagra

Podívej se na Aukru
Adresa je ve zdroji-stačí na ni kliknout

Zdroj: http://libim.au­kro.cz/listin­g.php/search?from_for­m=1&string=gla­dy&search_type=1&des­cription=1&shop=0&­exclude=&loca­tion_radio=1&se­lected_country=56&dis­tance=1&postco­de=&state=0&ci­ty=&price_from=&pri­ce_to=&catego­ry_radio=1&ca­tegory=0&order=t&st=gtex­t&buy=0&listin­g_sel=2&listin­g_interval=7&pa­y=0

Další odpovědi
tesss88

:D
pokud chceš glády,tak u vietnamců je nekoupíš…cena v obchodech se většinou odvíjí podle počtu dírek v botě(čím vyšší,tím logicky drahší) doporučuju boty značky steel,nebo martens..KMM se taky dají ale ty první jsou určitě kvalitnější.boty jsou kožené,nediv se že stojí, koli stojí, taky si je můžeš nechat ušít přímo na míru.mrkni na nosferatu.cz ale nejlevnější tam mají za 15 kilek 🙂

JayDee446

Skoč do Prahy do Steelshopu. viz. odkaz

Zdroj: steelboots.cz