Nenaplněný

Borůvková marmeláda.

Může se při výrobě borůvkové marmelády do borůvek přimíchat kvůli zvíraznění zamražený černý rybíz? Jiný už nemám. Nebude se marmeláda kazit? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tom004

Když se dobře udělá,tak se nezkazí.Ale borůvková,už nikdy nebude.Černý rybíz,i borůvka jsou chuťově,i vůní velmi výrazné plody.A smíchat je,je podle mne škoda.

Další odpovědi
hanulka11

také bych to nemíchala, pokud ale máte rádi směsi …je to vaše volba.kazit se to určitě nebude

baghira

Ano, pokud do borůvkové zamícháš rybíz, rozhodně ji tím zkazíš. Já bych to určitě nedělal. Borůvková marmeláda je velká mňamka, ta si to nezaslouží.