sef134679

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s Win 10?

Naléhavě prosím o pomoc. Potřeboval jsem spustit program vydaný jen pro windows. Winebottler nefungoval, takže jsem se rozhodl pro dualboot pomocí bootcamp. Soubor iso win 10 jsem stáhnul z oficiálních stránek. Postupoval jsem podle navodu…vypadalo to, že se instalace chylila ke konci, ale po automatickém restartu počítače to najednou vyhodilo chybu: „Počítač byl neočekávaně restartovan nebo došlo k neočekávaně chybě. Instalace systému windows nemůže pokračovat. Chceteli… Restartujte počítač a spusťte instalaci znovu“. Po restartu se chyba opakovaně objevuje znovu.
Prosim, co s tím? Je aspoň nějaká možnost ukončit instalaci a udělat počítač znova funkční? Budu vděčný za každou radu.

Původní neotázka
Bootcamp windows 10 a osx sierra- chyba

Nejlepší odpověď
Roman71

Zajímavá chyba, nicméně zkuste toto:
1.Opojte disk s OSX
2.Spusťte instalaci Windows 10
3.Během instalace nepřipojujte počítač k internetu
4.Pokud ani tak instalace neproběhne úspěšně, kontaktoval bych podporu nebo uživatelská fóra zda už někdo něco podobného neřešil.

Z podobného důvodu mi totiž neproběhla instalace Windows 10 do počítače s Linuxem. Po odpojení disku s Linuxem vše proběhlo normálně.