Fir

Bonbóny warheads?

Znáte bonbóny warheads, jsou z ameriky a jsou také extrémně kyselé, no chtěl bych se zeptat, jestli se dokážou sehnat někde tady v ČR nejlépe okolí Nový Jičín, Ostrava…

Odpovědi
marci1

Pravděpodobně v ČR sehnat nejdou. Jen pro zajímavost, jak chutnají. 🙂 http://smicho­v.nova.cz/cla­nek/videa/neu­veritelne-kysele-ksichtiky.html

arygnoc

poznám, kupujem.

ale nie na severnej morave.
skúste ebay.co.uk, dá sa poslať i poštou (no, nechcem vydieť to poštovné)

Fir

Děkuji, právě jsem vyzkoušel :D. No, dohromady mě to asi nejlevněji vyšlo na 700 :D. Za zkoušku nic nedám :).

arygnoc

mne balíček vydrží tak 3–4 dni, i keď sú teda kysssslé, ale dajú sa.