iceT

Bombardino je horký nápoj. Nevíte co je bombardýn?

Doplňuji:
No já ani nevím,jen tak jse si vzpoměla na slovo co kdysi používala mamka.

Nejlepší odpověď
vagra

Těžko určit, jestli existuje slovo bombardýn.:-)
Pokud ano, pak základem bude s velkou pravděpodobností, slovo „bomba.“
Od toho pak odvozuji, že stejně tak, jako kdysi dávno bernardýn nosil na krku soudek s rumem, tak bombardýn by mohl být pes obdobné rasy a na krku by mohl nosit soudek Bombardina. 🙂
Myslím že oba nápoje jsou skutečně „bomba“ a mají na obnovu zimou ztuhlého lidského těla stejný, myslím tím samozřejmě blahodárný účinek…
Je ovšem také možné, že bombardýn je manekýn, který předvádí bombarďáky.:-)

Další odpovědi
mosoj

Bombardýn je Bernardýn s bombou.

SajmonModer

Co ty máš dnes s těma bombama? :)

anonym

Bombardón je dechový hudební nástroj,ale bombardýn? Tak to nevím.

elektrikář

Nejspíš pes v bombardonu. I když bernardýna se dá také hrát pokud seženete dostatečný soudek rumu.