pusinka50

Bolí žíly při zánětu žil?

Bolí mě to na stehně na dvou místech, ikdyž okolí je také bolestivě citlivé. Napadlo mě, jen aby to nebyla trombóza, už jednou jsem ji kdysi měla

Nejlepší odpověď
Drap

Při zánětu žil, skutečně žíly bolí

Další odpovědi
anonym

no ale to není žádná sranda, já mám bolesti krom stehna i v lýtku, dojdi si rychle k lékaři, abys měla klid, momentálně to taky řeším, zatím mě posílají na RTG, no uvidíme

Vembl

Pokud vás bolí na stehně a bolest vyzařuje do okolí, rozhodně si zajděte k vašemu lékaři. Napíše vám léky, které vám leví od bolesti a provede vyšetření, která trombózu nebo zánět žil vyloučí či potvrdí. Rozhodně bych nehledal pomoc na internetu, ale šel hned k doktorovi. Určitě to nebude nic vážného a není potřeba zbytečně trpět.