sesednizkola

Bolí víc menstruace nebo kopnutí do koulí?

Nejlepší odpověď
annas

Jakékoliv kopnutí určitě bolí jinak na rozdíl od bolestí, které způsobuje menstruace. – např. migrény, bolesti v podbříšku, křeče aj. Některým ženám brání dokonce v činnosti.

Ale těžko může muž porovnávat bolesti u ženy, stejně naopak žena u muže. Navíc má každý jedinec jiný práh bolesti. Ale bolest při fyzickém poškození, úrazu, trvá asi déle.

Další odpovědi
Kepler

Obojí, aby mohl porovnat, může jenom málokdo. I když – říká se, na olympijských hrách atletka Kratochvílová kopla do kopulí koulařku Fibingerovou, protože jí ukradla holicí strojek…Ale jinak sám menstruaci posoudit nemůžu a v případě kopnutí do koulí mě noha nebolela ani trošku.

aliendrone

Pokus porovnávat neporovnatelné – myslím. Gedneroví aktivisté/tky by ti jistě aplaudovali! ;) :)

Povídá Venus Williamsové sestře Sereně:
„Ty, Sereno, nedává nám táta do jídla nějaké ty hormony?“
Serena: „Proč myslíš?“
Venus: „No, rostou mi chlupy i tam, kde by myslím neměly.“
Serena: „A kde jako?“
Venus: „Třeba na koulích!“

Dochy

Holky určitě 😉
Pokud se ale nemýlím, pak by standardně bolestivá být neměla. (ale z vlastní zkušenosti to nemám)