Rokio

Bolí slepice snášení vajec?

Je to pro ně jako porod, nebo je snášení vajec podobné jejich běžnému vyprazdňování?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to porod ani běžné vyprazdňování, je to snášení vajec. Samozřejmě jistý tlak při tom je. Nikdy jsem slepice nebyl, takže je obtížné to hodnotit.

Další odpovědi
zjentek

To snad není možný, to musí být nějaká telepatie- zrovna dneska jsem si pokládal otázku, jestli slepičku bolí snášení vajíček.

Možná by se dalo přirovnat- zkus si do zatku strčit tenisák a pak ho snést, ale nevim… ;)

zjentek

A bůhví, jestli je nebolí běžný vyprazdňování!

jirka F

<:-I