hanayka

Bolí nasazení rovnátek?

V dubnu jdu k zubaři a asi dostanu rovnátka nebo se o tom bude rozhodovat no a před nasazením by mě zajímalo jestli to bolí ikdyž sem letmo slyšela že to nebolí chtěla bych se zeptat přímo někoho kdo by mi i řekl postup apod..je tu někdo takový?děkuju za všechny odpovědi☻

Nejlepší odpověď
briketka10

podle toho, jak má kdo křivý zuby
někoho to nebolí a někoho ano..
vpředu rovnat tzv. králičí zoubky
zrovna bolí..

Další odpovědi
Drap

Nějaká čas bude trvat než ti rovnátka zhotoví. Neboj se nebolí to. Nejprve je tp nezvyk, ale za chvíli si zvykneš

burakeli

Jak koho, moc ti neporadím někdo je na zuby více citlivý a někdo vůbec.
Mě to třeba nebolelo:-). Ale slyšela jsem hodně lidí že trpěli. To se takhle nedá určit.

.anezka.

Rovnátka mám a vůbec to nebolelo, někdy možná je trochu tlačilo, musela jsem si chvíli zvyknout, ale šlo to. Nemusíš se vůbec bát, jsou i horší věci.

Nevíteto?

Víc bolí sundavání 🙂 (ale i to se dá vydržet)