Luccyy

Bolí mě po zákroku zub.

Dobrý den, ve čtvrtek jsem byla na vyndavání nervu ze zubu. Dával mi asi 4 injekce.. Od té doby mě bolí jiný zub. Mohlo se stát že tam mám nějaký bolák? Nebo nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

Nejlepší odpověď
suaeda

Zub po zákroku bolí tak 3 – 4 dny. A po vytažení nervu ještě kratší dobu. Déle většinou nebolí. Takže bych šel raději k zubaři. Mohl tam něco opomenout a je na něm aby to vyšetřil. Takže nečekat a jít.

Další odpovědi
rosinka

„Bolák“ to asi nebude. Po zákroku může být nějaký čas citlivý jiný zub. Rozhodně je to ale otázka pro doktora, ten spolehlivě odpoví, co a jak!