Katru7

Bolí králíčka něco,nebo se mu to líbí?

Když pohladím králíčka kolem oušek,tak zašne tak naprázdno ,,křupat,, zoubkama. Někde sem četla,že to znamená že ho něco bolí,nebo že je mu to příjemné,,,porad te prosím
Doplňuji:
ne on je v pohodě,on si někdy i tak pokřupne tak se bojím,jestli ho neco nebolí

Nejlepší odpověď
anonym

jestli tu svoji hlavinku tak nějak natrčuje proti tvé ruce, tak se mu to asi líbí, ale pokud je při těch zvucích takový jako přikrčený a má vyollený očička, tak se mu to asi moc nelíbí, můj králík to míval rád nad zadkem a mezi očkama, oni křupou pořád

Další odpovědi
www

Ano.
Každé zvíře něco bolí a něco se mu líbí 😁
Pokud ho hladíš, většinou je však spokojený. Při tvých jiných aktivitách ti například uhne, nebo uteče. To je pak jasný signál jeho nesouhlasu.

Mahoney

Nemusíš mít strach, určitě mu nic nebude. Pokud vím, králíci takhle křupou běžně.