slipknotak

Bolí když se na vás přisaje pijavice?

Doplňuji:
i když na to budu koukat tak to neucejtim ?

Nejlepší odpověď
chudst

Ne, vubec to necitite, stejne jako necitite prisati klistete. Pijavice vylucuji hirudin a histamin (netusim, ktere zpusobuje to, ze to neboli; mozna to neni ani jedno a vylucuji dalsi anestetikum, z biologie uz si toho zase tolik nepamatuji) – ale dusledkem je, ze to vubec necitite.

Edit: Kdyz se na to budete koukat? To uz je pak samozrejme prace pro psychiku; fyzicky vas to bolet nemuze, netusim, jestli vas mozek vas prinuti si myslet, ze vas to boli, ale rekl bych, ze ne, nemelo by vas to bolet. Muze vam to byt neprijemne (ve smyslu treba zvuky, kdyz se pijavice odlupuje, je takove hezke mlasknuti :)), ale to je tak vse.

A bez radneho doporuceni nedoporucuji zkouset. Pijavice mohou byt fajn, ale jen se zkusenym zachazenim. Nejsme ve stredoveku, abychom to pouzivali uplne na kazdou ptakovinu.

Další odpovědi
Heretix

Ne… ty potvory maji anestetikum