Epson

bolesti podbříšku

Mám bolesti podbříšku ale jen když ležím na břiše a zvedá se mi přitom žaludek. Nedávno jsem měla pohl.styk takže je možné že v tom jsem???
Doplňuji:
MIchale- bohužel jsem,ještě 2,5r.

Nejlepší odpověď
venkovan

V každé základní škole je sexuální výchova a v ní se říká o potřebě chráněného styku. Jenže puberťačky a puberťáci všechno ví a výuku prohihňají.
A tak co ti asi říci. Že to nic není a nebo, že jsi v tom?
Jedinou správnou odpověď dostaneš od lékařů, ne na webu.
Pohlavní styk není jen o radosti, zvědavosti, ale především o odpovědnosti – a tu v této společnosti nese zpravidla žena. A protože jsi nezletilá, tak se jen přej, aby to bylo jen podráždění žaludku, podráždění páteře apod.
Takže – vyraž zítra k lékaři. A řekni to na rovinu z čeho máš strach.

Další odpovědi
Michal Kole

Lékař, může to být jen „pohmoždění“, vysokou aktivitou nebo i vnitřní zranění.

Nejsi doufám pod zákonem