Kajuss Noime

Bolesti břišních svalů a břicha

Zdravím, asi poslední hodinu mám šílené bolesti těsně pod žebry, jako kdybych posilovala (ale neposilovala jsem, jen včera v práci trochu zatahovala břicho, ale to dělám běžně) a místama mě i zabolí normálně břicho. Musím chodit ohnutá, protože se to nedá vydržet. Zítra jdu k dokotorovi, tak se ho na to nejspíš zeptám, ale chtěla bych i tak vědět, co by to mohlo být. Děkuji
Doplňuji:
a strašně mě to bolí i když normálně dýchám

Nejlepší odpověď
venkovan

Nevím jestli by nebylo lepší zavolat na radu na pohotovost.
Problémů může být mnoho. Od zaražených větrů (česky prdů) až po nějaké závažné onemocnění, které vyžaduje rychlé ošetření.

Další odpovědi
Petrejk

do klubíčka jsou to prdy
Doplňuji:
a nebo cvičit http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.phphttp://os­tatni.bazos.cz/in­zerat/12552259­/Fitness.php pokud chceš pošlu ti obsah

mosoj

A už jste si zaléčila potíže s močením.
Ono to může souviset! Co může, ono to bude souviset.
Hlava mně to nebere!

Lékařská péče je stále ještě většinou bezplatná! Ty tři pětky Vás snad nezničí.

bolak

Sázel bych na skříplej nerv nebo na páteř.

Pak bych tu měl i několik dalších aspirantů:

zánět bránice
mononukleóza
zánět žlučníku
putující ledvina
gastroenteritida

ale u většiny z nich by se tvůj stav nezlepšil v předklonu, snad jen u tý putující ledviny, ale tu jsem tam dal zase vyloženě do počtu :)