demenceee

Bolest zubu při skousnutí

Od vcerejska me zaclo tak zvlastne bolest ucho a dnes me zacaly bolet zuby. Boli me jako kdyby dolni patro vlevo kdyz skousnu zuby tak mi to vystreluje az do ucha a boli me celist kdyz s ni co nejvice hybu. Napada me ze mi mozna rosta dolni leva osmicka ale nejsem si jista co by to mohla byt. Nevite nekdo poradit diky :(
Doplňuji:
Ps: neni to zase tak hrozna bolest, dala jsem si na dasno atd. trochu slivovice a trosku to pomohlo. Vzala jsem si i ibalgin proti bolesti a da se to. Jen by mě zajimalo co by to mohlo byt jestli mate s tim nekdo taky takove zkusenosti a zazili jste to.

Nejlepší odpověď

Zajit okamžite k zubařce pokud to neni horší!

Další odpovědi
venkovan

Skoro bych vsadil na váček – zánět pod zubem pokud to nebude ten moudrák. Nicméně chce to lékaře. Podívá, poklepe a rozhodne. Mnohdy stačí jen výplach okolo zubů. Dneska – kdo by se zubaře bál. Už netrhají kovářskými kleštěmi, naopak radě se snaží léčit než trhat.
Doplňuji:
A jestli jsem zažil? Určitě – začalo to lehkou bolestí když jsem stiskl zuby a končilo to tak, že stačilo se jazykem zubu dotknou a v očích jsem měl slzy bolestí.
Ale šikovné adeptky na zubařky mne bolesti lehce kleštičkami zbavily.

anonym

tak zkus na poklep, který zub to je, mě taky bolelo, když mi rostla stolička, ale tu jsem si nahmatala prstem, už prorazila, je po bolesti