vašek1

Bolest zubu – jak vydržet do pondělka?

Včera večer mě rozbolel zub.Prosím o nějakou radu,jak vydržet do pondělka?Prášek moc nezabral.

Nejlepší odpověď
kropitko

Alkohol(slivo­vici),to ne,rozproudí Vám to krev a bolet to bude ještě víc,já bych si vzala klidně ještě prášek,pokud nechcete na pohotovost. Ale i tak bolest zřejmě nepřestane,jen ji tím práškem otupíte.

Další odpovědi
panenka

Mě když bolel zub tak jsem na té straně kde mě to bolelo kousala hřebíček,nebo jsem si vždy nakapala na ten zub algifenové kapky a pomohlo mi to.

louhra

Dojít si k zubaři.Prášek k utlumení bolesti pomůže pouze dočasně.

iwetax

Na silnou bolest velmi dobře zabírá Nalgesin S http://www.doc­simon.cz/zbozi/nal­gesin-s-tbl-10x-275mg

Ten zabírá i při bolesti zánětu močového měchýre a to je horší bolest než zubů.

Michal

Jestli je bolest velmi intezivmí, jedině zubař.Z léků je velmi silný lék,ale na předpis Tramal.Aby jste se nakonec nepřiotrávil,na to pozor.Mimochodem alkohol a léky:nejhorší kombinace!Odvahu a na pohotovost.

oskar

Zkuste Ibalgin a nebo slivovici,samoz­řejmě domáci nějakou silnějši.

ReHu

Pohotovost na zubním odd.

vašek1

Děkuji všem za rady.Samozřejmě si v pondělí zajdu k zubaři.Ale musím to do pondělí vydržet.