tomvot99

Bolest za očima při pohybu

Ahoj,
včera jsme se vrátili ze Španělska a mě poslední dny začalo bolet při pohybu do stran za očima. Předtím mě to bolelo ještě, když jsem se předklonil, jako by se všechno nahnalo do hlavy. To už ale teď je celkem v pohodě a bolí hlavně ty oči.
Díky za pomoc či radu co s tím !

Nejlepší odpověď
briketka10

zašla bych na ORL mohl bys mít
např. zánět trojklanného nervu :
http://nemoci­.vitalion.cz/za­net-nervu/
Doplňuji:
a nekouslo Vás klíště ?

z jedné diskuze Omlazení :
gmala 16. 5. 2011 18:51 hod.

O víkendu jsem hledala, kdo by mi pomohl s bolestí očí, která přecházela v bolest hlavy. Nic z nalezených rad nepomáhalo, tak jsem dnes byla donucená navštívit lékaře. Přes testy na kousnutí klíštětem a hmyzem, internu až po neurologa mi zjistili „vyčerpání a stres“ … Dostala jsem infuzi a z toho plyne, že odpočinek je opravdu na místě.
http://www.om­lazeni.cz/bolest-oci-54-47047-0.html

Další odpovědi
vivatisCZ

Na oči je prý dobrý mrkev…ale ted vážně…klidně si tu mrkev zkus, ale každopádně jediné co mně napadá proč tě to bolí, že tam něco máš což je podle mně nesmysl, aby se ti něco dostali až na druhou stranu oka. Může to být třeba i nějaký zánět či jen něco dočasného i tak by si však měl navštívit lékaře i když se ti zrovna nechce tak to je asi nejsnadší řešení a jestli nechceš k lékaři zkus nějaké kapky do očí a nebo tu mrkev ;)

anonym

Každopádně je nutný oční lékař. Bude to chtít změřit oční tlak. Váš problém může mít spoustu příčin, o kterých je bez vyšetření nesmyslné mluvit. Zatím bych doporučila polehávat a na oči si dávat chladný obklad z černého čaje. Vyvarujte se přímému slunečnímu světlu, popíjejte vlažný meduňkový čaj (pro osvěžení můžete přidat pár lístečků máty) a snažte se „chladit“ hlavu obklady. Nebylo by špatné provést proplach nosních dutin slabým solným roztokem. Na úpornou bolest neváhejte použít nějaký vhodný lék.