Hyperaktivní Veverka

Bolest v podpaždí

Asi před měsícem jsem začala pociťovat v levém podpaždí bolest. Bolí mě to, když si sáhnu do podpaždí nebo když dám ruku do určité polohy. V podpaždí jsem si nahmatala bulku. Také mě s tím pobolívá na leve spodní straně prsu, tak je ale jenom občasná zatímco bolest v podpaždí je stálá. Někdy mám taky dojem, že mě něco tlačí mězi podpaždím a prsem, ačkoli tam žádnou bouli nemám. Je mi 15 let. Máte s tím někdo zkušenosti? Může to být rakovina? Nebo zduřelé uzliny? Nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
Drap

Může to mít spoustru různých příčin. Doporučuji navštívit v brzké době lékaře. S rakovinou bych si zatím moc nelámal hlavu.Je to velice málo pravděpodobná varianta.

Další odpovědi
hanny 2

Pokud to bolí,tak to bude zřejmě zduřelá uzlina,ale pokud to bolí dlouho,tak doporučuji zajít k lékaři.

roxy52

Rakovina prý nebolí.Tak to bude asi nějaká uzlina.Ale návštěvu doktora taky doporučuji.

venkovan

Už jsi u lékaře mohla být – výborná příležitost na ulití ze školy – ne?
Bolestivá bulka v podpaždí může být i zanět uzlin a může to být spojeno s vývojem těla.
Ale nikdo ti tu neporadí lépe než lékař.

elektrikář

Já bych si zašel klékaři. Každá bolest je signál že není něco v pořádku.